پرسش‌هایی از قبیل چطور می‌توانیم ویدئوهای یوتیوب را از طریق دیدئو به اشتراک بگذاریم، عضویت در دیدئو چه مزایایی دارد، چطور ویدئویی که از طریق دیدئو به اشتراک گذاشته‌ایم را مانتیور کنیم، چگونه می‌توانیم نتایج جستجوی خود را در دیدئو بر اساس منبع آن (یوتیوب، آپارات و… ) محدود کنیم، چطور می‌توانیم در دیدئو تبلیغ بگذاریم، و پرسش‌هایی مشابه مواردی که ذکر شد را قبلا برای برخی از دوستان دیدئو از طریق ایمیل، برخی پست‌ها و کامنت‌های بلاگ پاسخ داده‌ایم با این حال برخی از دوستان که برای اولین بار وارد دیدئو می‌شوند ممکن است با چنین پرسش‌هایی مواجه شوند، به همین منظور در این پست قصد داریم پاسخ این پرسش‌ها را شرح دهیم.

عضویت در دیدئو، چرا؟

پاسخ تمام پرسش‌هایی که در پارگراف قبلی پرسیده شده بود یک بخش مشترک دارد، و آن بخش مشترک با عضو شدن در دیدئو است.

نحوه عضویت در دیدئو قبلا در نوشته‌هایی تحت عنوان اشتراک‌گذاری ویدئوهای دیدئو، نحوه انتشار تبلیغات کسب و کارها در دیدئو، یا محدودیت جستجو بر اساس منبع، با جزئیات شرح داده شده است. با این حال در این بخش نوشته ما ابتدا نحوه ساخت حساب کاربری در دیدئو را شرح می‌دهیم، در بخش‌های بعدی به پاسخ پرسش‌هایی که مطرح شد می‌پردازیم.

در صورتی که با نحوه عضویت در دیدئو آشنایی دارید، می‌توانید بخش دوم این مطلب را مطالعه نمائید.

نحوۀ عضویت در دیدئو

برای عضویت در دیدئو، بعد از وارد شدن به سایت، از گزینه ورود که در تصویر پایین با نشان‌گر زرد رنگ نمایش داده شده است با حساب جیمیل خود وارد دیدئو شوید، قبل از ورود به دیدئو حتما حساب کاربری جیمیل خود را فعال کنید-. می‌توانید از دو تصویر زیر کمک بگیرید:

عضویت در دیدئو

وارد شدن از طریق حساب کاربری ِ جیمیل:

حساب کاربری در دیدئو

عضویت در دیدئو چه مزایایی دارد؟

با عضویت در دیدئو می‌توانید:

1.قبل از جستجو در سایت، ویدئوها را بر اساس منبع آنها از هم تفکیک کنید: قبلا در نوشته‌ای تحت عنوان “ویدئوهای یوتیوب و آپارات را چگونه در نتایج جستجوی دیدئو تفکیک کنیم؟“، با جزئیات شرح داده‌ایم.

2.هر ویدئویی که برای‌تان جذاب است و دوست دارید که برای دوستان‌تان ارسال کنید را با یک کلیک می‌توانید به اشتراک بگذارید.

3.ویدئوها را در سایت‌ها و وب‌لاگ‌های خود جایگذاری (Embed) کنید.

4.از طریق داشبورد شخصی ویدئوهایی که جایگذاری کرده‌اید یا به اشتراک گذاشته‌اید را بررسی نمائید، که برای مثال چند بار و در چه زمان‌هایی تماشا شده‌اند.

جزئیات و چگونگی اجرای موارد 2، 3 و 4 را می‌توانید در نوشته‌ای تحت عنوان “ثبت‌نام، جستجو و انتشار ویدئوها در دیدئو” مطالعه نمائید.

5. می‌توانید تبلیغات محصولات و خدمات خود را به راحتی در سایت دیدئو قرار دهید: برای این کار از بخش پروفایل شخصی خود، وارد داشبورد شوید و سپس گزینۀ مدیریت تبلیغات را انتخاب کنید. جزئیات قرار دادن تبلیغات در سایت دیدئو را در نوشته‌ای تحت عنوان “نحوه انتشار تبلیغاتِ کسب‌وکارها در پلتفرم دیدئو” با جزئیات شرح داده‌ایم.

6. شماره شش پیشنهاد شماست 🙂 شما دوست دارید با عضویت در دیدئو از چه مزایای بیشتری برخوردار شوید؟ لطفا پیشنهادات خود را برای ما بنویسید.

در صورت مواجهه با هرگونه پرسش یا ابهام در هر یک از مواردی که ذکر شد، یا داشتن هرگونه پیشنهادی در جهت ارتقاء کیفیت دیدئو، لطفا از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

ایمیل دیدئو  دیدئو اینستاگرام