کیتی، دختری که بعد از شکست عشقی، لوله تفنگ را به سمت صورت خود گرفت. یک هیجان، یک لحظه غفلت، یک انتخاب سریع بدون فکر و در نهایت پا گذاشتن به مسیری که اگر به آن خوب فکر نکنیم آدمی را با سوالهای بی‌شمارِ غم‌انگیزی می‌تواند تنها بگذارد؟ به راستی اگر می‌دانستیم چطور رنج‌کش خوبی باشیم و چطور با آنها کنار بیاییم، زندگی چه تفاوتی می‌کرد. اگر کیتی می‌دانست چطور با رنج‌هایش کنار بیاید، امروز ما شاهدان ” داستان یک صورت” نبودیم و این حجم از غم و اندوه را تجربه نمی‌کردیم. شما تا به حال به فکر خودکشی افتاده‌اید؟ به‌راستی چطور رنج بکشیم؟

کیتی حالا صاحب یک صورت جدید شده است، صورت خانمی که بر اثر مصرف بی‌اندازه مواد مخدر، جانش را از دست داده بود، حالا مادرش موافقت کرده که صورتش را اهدا کند.

[dideo url=”https://m.dideo.ir/2E6a”]

اگر کیتی می‌دانست چگونه رنج بکشد، حالا نقش اول داستان یک صورت نبود

هميلتون در كتاب چگونه رنج بکشیم، رنج در خانواده، رنج در عشق، رنج جسمي و رنج مرگ را بررسي كرده و درباره هر يك از اين مشكلات، نكته‌های خوبی را مطرح کرده است. هميلتون مي‌كوشد راه‌هاي مواجهه درست با رنج‌هاي گريزناپذير را به ما نشان دهد.

به يك معنا، هدف او نه كاستن از رنج كه ساختن با رنج است؛ اينكه چگونه با رنج‌هاي گريزناپذير زندگي‌مان كنار آييم. وي اين كتاب را «فلسفه‌درماني يا فلسفه به عنوان شيوه‌اي از زندگي» توصيف مي‌كند.

اگر می‌خواهید با کتاب‌هایی مشابه کتاب “چگونه رنج بکشیم” البته از نوع ویدئویی آن آشنا شوید، می‌توانید به کانال مدرسه زندگی که این کتاب‌ها را منتشر کرده در سایت دیدئو سر بزنید، دیدئو، یک موتور جستجوی ویدئویی است که در آن می‌توانید بدون نیاز به فیلترشکن ویدئوهای یوتیوب را همراه زیرنویس فارسی و انگلیسی تماشا کنید. ویدئوهای بیشتر از داستان یک صورت ، را هم می‌توانید در سایت دیدئو جستجو کنید.

داستان یک صورت در دیدئو

منبع

کانال مدرسه زندگی: کلیک کنید

داستان پیوند صورت کیتی

امیدواریم از تماشای ویدئوهای یوتیوب بدون نیاز به فیلترشکن لذت ببرید. در صورت مواجه با هر گونه مشکل، به کمک راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید. منتظر نظرات شما هستیم ?

ایمیل دیدئو  دیدئو اینستاگرام