قبلا در مورد امکانات جدیدی که به تازگی به بخش نتایج جستجوی دیدئو اضافه شده‌اند، در اینجا مطلبی را ارائه کردیم. در این نوشته بر آن شدیم تا با جزئیات بیشتر در مورد سه روش یافتن کانال های یوتیوب در دیدئو و تماشای آنها، توضیحاتی را به تفصیل و به کمک چند تصویر، ارائه دهیم.

کانال های یوتیوب را چگونه در دیدئو پیدا کنیم؟

برای یافتن کانال های یوتیوب در دیدئو، به سه روش زیر می‌توانید عمل کنید:

 1. یافتن کانال از طریق موتور جستجوی دیدئو

  یکی از ویژگی‌هایی که در نسخۀ جدید سایت دیدئو، اضافه شده است، قابلیت نمایش کانال و پلی لیست های یوتیوب در نتایج جستجو است. برای یافتن کانال از طریق جستجو، کلیدواژۀ مد نظر خود را در نوار جستجوی دیدئو وارد کنید، در نتایج جستجو مطابق تصاویر زیر کانال را از باکس قرمز رنگ کوچکی که در آن کلمه “کانال” درج شده است، انتخاب و تماشا کنید:
  کانال های یوتیوب بدون فیلتر شکن در دیدئو

  یکی دیگر از ویژگی کانال‌ها این است که تصویر بندانگشتی آنها با تصویر بندانگشتی ویدئوها و پلی لیست ها متفاوت است، همانطور که در شکل زیر می‌بینید، تصویر کانال فیفا دایره‌ای شکل است.

  کانال های یوتیوب در دیدئو

 2. انتخاب کانال  از بخش “بیشتر” در پایین صفحه نمایش ویدئو

  فرض کنید که پس از جستجوی عبارت مورد نظر خود، به ویدئویی که مدنظرتان بوده، دست یافته و آن را تماشا کرده‌اید. و در گام بعدی بخواهید از آنجا وارد کانالی که این ویدئو را ارائه کرده است شوید. برای مثال ما اینجا عبارت Hotel California را در دیدئو جستجو کرده‌ایم و پس از تماشای ویدئو تصمیم گرفتیم که وارد کانالی شویم که این موزیک را ارائه کرده است.
  کانال های یوتیوب
  برای این کار پس از اسکرول کردن صفحه به سمت پایین، در قسمتِ پایینِ پخش کننده (player) یا همان صفحه نمایش ویدئو، عبارت “منتشر شده توسط” را مشاهده خواهید کرد که نام کانال به رنگ آبی، رو به روی آن نوشته شده است. با کلیک بر روی نام کانال می‌توانید وارد کانال مد نظرتان شوید:

  کانال های یوتیوب

 3. انتخاب یک کانال از داخل صفحۀ نتایج جستجو

  در این روش، شما ابتدا کلیدواژۀ مد نظرتان را در دیدئو جستجو می‌کنید، در صفحۀ نتایج جستجو، در کنار هریک از نتایج -در سمت چپ تصاویر بند انگشتی ویدئو- آدرس کانالی که ویدئو را ارائه داده است، می‌توانید بیابید.  شما می‌توانید به این روش، همانطور که در تصویر زیر با فلش‌های قرمز رنگ نمایش داده شده‌ است، وارد کانال مدنظرتان شوید:

  کانال های یوتیوب در دیدئو بدون فیلترشکن

  از هر کدام از سه روش بالا که وارد یک کانال شوید، اطلاعات کانال مد نظر شما، مشابه تصویر زیر نمایش داده خواهد شد.

  کانال های یوتیوب در دیدئو

به این نکته توجه کنید که تفاوت اساسی که تصاویر بند انگشتی کانال‌ها با تصاویر بند انگشتی پلی لیست ها دارند در این است که تصاویر کانال‌ها به صورت دایره نمایش داده می‌شود. در حالیکه در پلی لیست ها تعداد ویدئوهایی که در پلی لیست قرار دارند نمایش داده می‌شود. در تصویر زیر، نتایج جستجوی یک پلی لیست در سمت چپ و یک کانال را در سمت راست می‌توانید مشاهده کنید:

کانال و پلی لیست یوتیوب در دیدئو

مطالب مرتبط بیشتر

منابع

خدمات دیدئو

معرفی دیدئو

امیدواریم از تماشای ویدئوهای یوتیوب بدون نیاز به فیلترشکن لذت ببرید. در صورت مواجه با هر گونه مشکل، به کمک راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید. منتظر نظرات شما هستیم ?

ایمیل دیدئو  دیدئو اینستاگرام