تماشای ویدئوهای یوتیوب بدون فیلترشکن تا چندی پیش ممکن نبود. احتمالا شما هم با دردسرهای روشن کردن فیلترشکن و کند شدن سرعت پخش ویدئوهای یوتیوب مواجه شده‌اید. در این نوشته قصد داریم نحوه نصب افزونه دیدئو در مرورگر اپرا را شرح دهیم. پس از نصب بدون نیاز به فیلترشکن می‌توانید ویدئوهای یوتیوب را تماشا کنید.

یوتیوب بدون فیلترشکن در مرورگر اپرا

قبلا در مورد نحوه نصب و استفاده از افزونه دیدئو برای مرورگرهای کروم و فایرفاکس توضیح داده بودیم. در این نوشته نحوه نصب افزونه دیدئو در مروگر اپرا به کمک تصویر آورده شده است.

نحوه نصب مستقیم
گام اول

پس از وارد شده به مرورگر اپرا، افزونه دیدئو را از اینجا دانلود کنید.

گام دوم

پس از کامل شدن دانلود، در پایین نوار آدرس نوشته‌ای به شکل زیر ظاهر می‌شود، دکمه GO را انتخاب کنید.

یوتیوب بدون فیلترشکن

گام سوم

در بخش Extensions دکمه نصب (Install) را انتخاب کنید.

یوتیوب بدون فیلترشکن

اگر نصب درست انجام شده باشد، لوگوی دیدئو در گوشه سمت راست نوار آدرس به شکل زیر ظاهر می‌شود. برای اطمینان از صحت می‌توانید در گوگل یک ویدئو جستجو کنید، همچنین می‌توانید وارد این سایت شوید، در این سایت یک ویدئو یوتیوب وجود دارد که در صورت روشن بود افزونه دیدئو، بدون نیاز به فیلترشکن باید شروع به پخش شدن کند.

یوتیوب بدون فیلترشکن

یکی دیگر از ویژگی‌های افزونه دیدئو که از نسخه ۱.۴.۰ به بعد اضافه شده است، تغییر خودکار آدرس‌ ویدئوها است، به این صورت که هر زمان روی لینک‌های یوتیوب کلیک کنید، در دیدئو باز خواهند شد:

نسخه جدید افزونه دیدئو

امیدواریم از تماشای ویدئوهای یوتیوب بدون فیلترشکن لذت ببرید. در صورت مواجه با هر گونه مشکلی به کمک راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید. منتظر نظرات شما هستیم ?

ایمیل دیدئو  دیدئو اینستاگرام