یوتیوب بدون فیلتر به کمک افزونه دیدئو در مرورگر سافاری: بدون نیاز به فیلترشکن ویدئوهای یوتیوب را در سافاری تماشا کنید. در ادامه نحوه نصب افزونه به کمک لینک مستقیم در این مرورگر، شرح داده شده است.

یوتیوب بدون فیلتر با نصب افزونه دیدئو در سافاری:

1) فایل افزونه با فرمت .zip را از اینجا دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید.

2) در مروگر خود، وارد بخش Develop شوید و از آنجا گزینۀ Show Extension Builder را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید:

یوتیوب بدون فیلتر

3) صفحه‌ای مطابق تصویر زیر باز خواهد شد، در این گام، علامت + گوشه سمت چپ پایین باکس را انتخاب و از آنجا روی گزینه Add Extension کلیک کنید:

یوتیوب بدون فیلتر

4) پس از انتخاب گزینه Add Extension، در این مرحله باید ادرس فایلی که پوشه .zip را درگام اول آنجا دانلود کردید را بیابید و انتخابش کنید، مطابق تصویر زیر:

یوتیوب بدون فیلتر

5) پس از انتخاب افزونه دیدئو، مطابق تصاویر زیر، روی دکمه نصب (Install) کلیک کنید و رمز خود را وارد کنید تا افزونه نصب شود:

یوتیوب بدون فیلتر

یوتیوب بدون فیلتر

یوتیوب بدون فیلتر

6) اگر مراحل را به درستی طی کرده باشید، و افزونه بدون مشکل نصب شده باشد، لوگوی افزونه دیدئو مطابق تصویر زیر در مرورگر شما مشاهده خواهد شد و با انتخاب آن از فعال بودنش می‌توانید مطمئن شوید.

یوتیوب بدون فیلتر

در صورتی که مرورگر خود را بستید و بار دیگر باز کردید اما افزونه در مرورگرتان نبود، مرحله دوم یعنی انتخاب Develop و گزینۀ Show Extension Builder را تکرار کنید و بعد از آن Install را مطابق تصویر چهارم انتخاب کنید.

نحوه استفاده از افزونه دیدئو در مرورگر سافاری

به دو روش می‌توانید با کمک افزونه بدون فیلترشکن یوتیوب را تماشا کنید. اگر نصب درست صورت گرفته باشد، در نتایج جستجوی گوگل مطابق تصویر زیر، اگر ویدئوی یوتیوب به شما پیشنهاد داده شود، در انتهای هر نتیجه، لوگوی دیدئو را خواهید دید. در صورت انتخاب تماشای ویدئو در دیدئو، ویدئوی مد نظر شما در دیدئو نمایش داده خواهد شد.

یوتیوب بدون فیلتر

در روش دوم، زمانی که وارد سایتی شوید که فیلتر نیست اما حاوی ویدئوهای یوتیوب است، مانند این سایت، ویدئوی یوتیوب توسط پلیر دیدئو نمایش داده خواهد شد:

یوتیوب بدون فیلترشکن در سافاری

یکی دیگر از ویژگی‌های افزونه دیدئو که از نسخه ۱.۴.۰ به بعد اضافه شده است، تغییر خودکار آدرس‌ ویدئوها است، به این صورت که هر زمان روی لینک‌های یوتیوب کلیک کنید، در دیدئو باز خواهند شد:

نسخه جدید افزونه دیدئو

امیدواریم از تماشای ویدئوهای دلخواهتان بدون فیلترشکن، لذت ببرید. در صورت مواجه با هر گونه مشکل، به کمک راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید. منتظر نظرات شما هستیم ?

ایمیل دیدئو  دیدئو اینستاگرام